Połącz...

Wsparcie w dziale sprzedaży

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 17 dni temu
Kontakt Karolina Warzecha
Nr Ref. 4-19-40905

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
Lokalizacja: Poznań

Zadania:

  • aktywne wsparcie działu sprzedaży w działaniach administracyjnych - obieg dokumentów;
  • wprowadzanie danych do systemu SAP;
  • przygotowywanie bieżących raportów;
  • koorydancja prawidłowego funkcjonowania biura;
  • zarządzanie bazą danych.

Wymagania

  • minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze administracji biurowej;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • dokładność, skrupulatność i samodzielność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Korzyści

  • praca w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku;
  • możliwość nauczenia się pracy w systemie SAP;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Klient | Wprowadzanie danych | Rozmowy przychodzące | Consultant