Połącz...

Wsparcie w dziale kadr i płac

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Małgorzata Jarosz
Nr Ref. 138591

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Poznaniu. Aktualnie do zespołu poszukujemy osoby do wsparcia zespołu kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • Uzupełnianie danych płacowych w systemie Excel, tworzenie raportów, zestawień;
  • Weryfikowanie i tworzenie listy płac (dla osób bez doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia);
  • Wpisywanie danych do systemu kadrowo-płacowego, praca z programem SAP;
  • Administracja bieżących dokumentów;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub ZZL (absolwenci, studenci ostatnich lat studiów);
  • Umiejętność pracy z programem Excel (poziom bardzo dobry);
  • Wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Doświadczenie w działach HR (np. praktyki, staże);
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego;

  • Zatrudnienie tymczasowe na okres 4 miesięcy, za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy pakiet socjalny (dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, pakiet medyczny);
  • Okazja do zdobycia wartościowego doświadczenia dziale HR: przy naliczaniu i weryfikowaniu listy płac, zarządzaniu dokumentacją kadrowo-płacową, pracy na programie SAP;
  • Komfortowe warunki pracy;
  • Przyjazna atmosfera;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

HR and administracja and prawo | HR | Prawo | Administracja | Administrator | Asystent / asystentka | Excel | SAP HR | SSC | Administracja | HR | Młodszy / młodsza |