Połącz...

Windows Administrator ze znajomością VMware

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136458

Moim Klientem jest jeden z europejskich liderów dostarczających najwyższej klasy usługi w obszarze IT, który cieszy się stabilną pozycją oraz pozytywną opinią rynkową popartą czołowym miejscem w rankingach najlepszych pracodawców.

Wymagana jest RELOKACJA - lokalizacją jest nowoczesne centrum biznesowe w województwie kujawsko-pomorskim. Klient oferuje pakiet relokacyjny oraz duże możliwości rozwoju.

Na główne obowiązki składają się:

  • Administracja i utrzymanie infrastruktury IT bazującej na rozwiązaniach i produktach Microsoft
  • Wprowadzanie zmian do środowiska produkcyjnego
  • Zarządzanie usługami Active Directory oraz MS Exchange
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów, koordynacja działań w ramach 3 linii wsparcia
  • Wdrażanie zmian, monitorowanie wydajności i działania systemów

Wymagania

  • min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doskonała znajomość środowiska Windows 2003/2008 i Windows Server 2003/2008/2008R2
  • Biegła znajomość usługi Microsoft Exchange Server i Active Directory
  • Doświadczenie z zakresu technologii wirtualizacji (VMWare, Hyper-V)
  • Bardzo dobra znajomość technologii klastrowych (MS Clusters)
  • Doświadczenie w zarządzaniu Lync Server będzie atutem
  • Umiejętność równoczesnego wsparcia licznych potrzeb biznesowych, samodzielność w realizacji zadań
  • Proaktywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w stosowaniu praktyk ITIL

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Liczne certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport i/lub vouchery do kina, teatru i innych miejsc odpowiadającym zainteresowaniom
  • Bezpłatne szkolenia językowe
  • Rozwijająca praca w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii i gadżetów
  • Opcjonalnie: pakiet relokacyjny

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Administrator | VMware | Cisco | Rozwiązania w chmurze | Windows |