Połącz...

Web Developer PHP

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Kontakt Emilia Skwarek
Nr Ref. 139753

Moim Klientem jest warszawski Software House, specjalizujący się w tworzeniu zaawansowanych projektów webowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Programistów PHP.

Zadania:

  • uczestnictwo w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania przy projektach dla Klientów z Europy Zachodniej
  • współpraca z zespołami programistów nad nowymi platformami webowymi - zespoły pracują w zgodzie z metodykami SCRUM
  • rojektowaniu architektury tworzonych rozwiązań - zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  • tworzenie dokumentacji technicznej w języku angielskim

Wymagania

  • doświdczenie w tworzeniu aplikacji webowych przy użyciu PHP
  • znjomść SQL
  • bardzo dobra znajomość: CSS, XHTML, JavaScript
  • Java – mile widziana chęć rozwoju w tym języku
  • Doskonałe kompetencje komunikacyjne, także w języku angielskim

Korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów oraz system premiowy
  • Szereg inicjatyw integracyjnych

Jezeli ta oferta pracy wzbudziała Państwa zainteresowania zapraszam do aplikowania!

Ps. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | PHP | JSP | CSS | XHTML | JavaScript | Svn | XML | SQL | Web | SCRUM | Programmer