Połącz...

Web Applications Engineer

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134104

Dla naszego klienta, spółki zajmującej się wsparciem technicznym podmiotów wchodzących w skład międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera aplikacji webowych.

Zakres obowiązków:

  • administracja i zarządzanie (instalacja, aktualizowanie, wycofywanie) aplikacjami webowymi
  • odpowiedzialność za projektowanie oraz wsparcie techniczne usług zgodnie z SLA
  • świadczenie wsparcia z poziomu 2 i 3 linii, koordynacja działań pomiędzy zespołami aplikacji i infrastruktury
  • udział w międzynarodowych projektach dotyczących usprawniania oraz automatyzacji protokołów operacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w administracji systemami (Windows, Linux, Unix)
  • doświadczenie w obszarze sieciowym (Apache, Tomcat, Proxy, protokoły)
  • dobra znajomośc architektury J2EE oraz middleware (WebLogic, WebSphere, JBoss)
  • minimum podstawowa wiedza w zakresie sieci, baz danych, bezpieczeństwa, storage, Active Directory
  • znajomość języka angielskiego umożliwająca swobodną komunikację z międzynarodowymi zespołami
  • gotowość do dyżurów telefonicznych oraz wyjazdów zagranicznych

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia - miękkie i techniczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny (opieka zdrowotna, karta multisport)

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w wersji polskiej i angielskiej z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Inżynier | Konsultant | J2EE | Jboss | Linux | UNIX |