Połącz...

Visual Graphic Specialist with French

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137695

Dla naszego Klienta - największej międzynarodowej firmy doradztwa strategicznego oraz uznanego i stabilnego pracodawcy, poszukuję kreatywnych Kandydatów z biegłą znajomością języka francuskiego.
Jeżeli dopiero rozpoczynasz życie zawodowe a języki obce to Twoja pasja, prześlij swoją aplikację na stanowisko Specjalisty ds. prezentacji multimedialnych.
Miejscem pracy jest Poznań.

Obowiązki:

  • tworzenie materiałów wizualnych, głównie prezentacji w szerokim zakresie tematycznym w języku francuskim
  • weryfikacja treści dokumentów pod względem językowym
  • zapewnienie wsparcia wszystkim konsultantom z zespołu
  • przerabianie otrzymanych dokumentów wg. specyfikacji

Wymagania

  • biegła znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra obsługa MS Office, w szczególności Power Point
  • znajomość innych programów do tworzenia prezentacji będzie atutem
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • gotowość do relokacji

Korzyści

  • pełne wdrożenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z wykorzystaniem języków obcych
  • pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dopłata do lunchu i inne
  • możliwość rozwoju
  • pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/absolwenci/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Administracja | Obsługa klienta | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Język | Młodszy / młodsza | Administracja |