Połącz...

Ustawiacz Wtryskarek

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137781

Dla jednego z naszych klientów, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz wtryskarek

Miejsce pracy: okolice Bielan Wrocławskich

Obowiązki na stanowisku:

  • Ustawianie wtryskarek i komórek montażu, w celu wykonania zleceń produkcji
  • Instruowanie operatorów podczas ich pracy, w kwestiach związanych z jakością, wydajnością
  • Wsparcie Kierownika Zmiany w sprawach dotyczących zleceń produkcji
  • Dbałość o dokumentację dotyczącą produkcji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • Nadzór i kontrola nad parametrami procesu wtrysku

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku ustawiacza maszyn wtryskowych
  • znajomoć precesu wtrysku
  • umiejętność ustawiania parametrów wtryskarki
  • dokładność i obowiązkowość

Korzyści

  • umowa o pracę
  • praca na pełny etat
  • możliwośc zdobywania doświadczenia oraz praca w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Specjalista | Technik | Operator | Wtrysk | Produkcja |