Połącz...

Ustawiacz maszyn - nowy zakład produkcyjny

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 132662

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży opakowaniowej. W związku z otwarciem nowego zakładu, dla naszego klienta poszukujemy ustawiaczy, którzy zajmą się maszynami i urządzeniami w nowoczesnym parku maszynowym.

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • obsługa i utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • konserwacja maszyn, usuwanie awarii mechanicznych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia
  • praca w oparciu o zasady BHP i zasady wewnętrzne

Wymagania

  • ukończone technikum lub szkoła zawodowa
  • doświadczenie w ustawianiu maszyn (praca z pulpitem)
  • umiejętności manualne
  • odpowiedzialność i sumienność
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę na pełen etat

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Produkcja and zakupy and logistyka | Mechanika | Przemysł | Produkcja | Mechanik | Technik | Operator | Asystent / asystentka | Robotnik | Obróbka skrawaniem | Mechaniczny | Utrzymanie | Operator