Połącz...

Transition Manager - SSC firmy automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 128445

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem centrum usług wspólnych i migracją procesów, poszukujemy osoby gotowej podjąć pracę na stanowisku Transition Managera.

Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie migracją procesów księgowo-finansowych GL/AP/AR z różnych krajów Europy do Polski
  • przygotowanie procedur do rozpoczęcia pracy Live
  • pomoc w przygotowaniu szkoleń dla pracowników
  • identyfikacja problemów i słabych punktów oraz wyznaczanie planów poprawy
  • kooperacja z działem IT celem implementacji systemów w polskim SSC

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu finansów i księgowości)
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy w centrum SSC/BPO (w tym 2 lata w zarządzaniu procesami transition przynajmniej w jednym z działów GL/AP/AR)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych (30% czasy pracy)
  • doświadczenie w pracy z system SAP lub QAD
  • wysokie zdolności analityczne i organizacyjne
  • umięjętność pracy pod presją czasu
  • zorientowanie na cel
  • chęć związania się z firmą na dłuższy okres czasu

Korzyści

  • ciekawa, dynamiczna praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • przyjazna atmosfera w pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Kierownik / menedżer | Księga główna | Zobowiązania | Należności | Zmiana | Działanie |