Połącz...

Tester w badaniu wzroku

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Wynagrodzenie 112 PLN/m
Opublikowane około rok temu
Kontakt Małgorzata Jarosz
Nr Ref. 138386

Naszym Klientem jest sieć salonów optycznych oferująca wysokiej jakości produkty optyczne oraz modne oprawy okularowe. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce i data pracy:

9.05.2016, GODZ. 10 - 17, PŁOCK

Obowiązki:

  • praca polega na poddaniu się badaniu wzroku w salonie optycznym i udzieleniu informacji w ankiecie na temat wykonanej pracy

Wymagania

  • osoby w wieku 45-65 lat
  • dyspozycyjność 5h
  • osoby na stałe noszące okulary
  • osoby widzące obuocznie
  • osoby, które nie są leczone okulistycznie i nie znajdują się z innych względów pod opieką lekarską

Korzyści

  • praca w przyjaznej atmosferze
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie 112 PLN brutto

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Medycyna i farmaceutyka | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Medycyna | Asystent / asystentka |