Połącz...

Tester oprogramowania wbudowanego - Centrum R&D

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 126345

Dla naszego Klienta, centrum R&D z branży Automotive, w związku z ciągłym rozwojem centrum, poszukujemy kandydatów z różnego poziomu doświadczenia (od absolwenta po starszego inżyniera) na stanowisko testera oprogramowania wbudowanego.

Zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji projektowej
  • tworzenie przypadków testowych dla oprogramowania wbudowanego
  • praca z narzędziami do testowania
  • współpraca z zespołem globalnym

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka programowania C
  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, IT, elektryki, inżynierii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • znajomość narzędzi do testowania
  • wiedza z zakresu systemów wbudowanych
  • podstawowe rozumienie elektroniki
  • znajomość języków skryptowych (Perl, Python, Bash)

  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych technologii dla samochodów osobowych
  • wysoki pakiet relokacyjny po okresie próbnym
  • praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych oraz wewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy nastawiona na współpracę
  • bonus roczny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | IT and Telekomunikacja | Automatyka | Elektryka | Elektronika | Mechanika | Programista | Analityk jakości | Tester | Specjalista | Automatyka | Młodszy / młodsza | Matlab | Mikrokontroler | RandD | Starszy / starsza | C++ | C / wbudowany | UML | Electrician