Połącz...

TESTER oprogramowania

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Mariia Pavliuk
Nr Ref. 138545

Dla naszego Klienta - skandynawskiej firmy IT poszukujemy doświadczonego oraz otwartego na nowe wyznania Testera Automatycznego, który dołączy się do Wrocławskiego zespołu programistów.

Obowiązki na stanowisku:

  • tworzenie planów testów w oparciu o standardy firmy,
  • analiza przypadków testowych, ocena i weryfikacja wymagań,
  • wykonywanie testów automatycznych,
  • prowadzenie dokumentacji testowej.

Wymagania

  • doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych - min. 3 lata,
  • znajomość narzędzi JIRA oraz Selenium,
  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

Korzyści

  • B2B lub umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • 5 własnych laboratorium,
  • kursy języka angielskiego
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie relokacyjne dla osób spoza Wrocławia

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres wroclaw7@grafton.pl

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Tester | Java |