Połącz...

Technolog (przemysł spożywczy)

Lokalizacja pomorskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 138838

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy - Wejherowo

Obowiązki:

  • Tworzenie specyfikacji produktów;
  • Nadzór nad treścią etykiet;
  • Przeprowadzanie testów produktów;
  • Tworzenie własnych koncepcji produktów i udział w ich wdrażaniu;
  • Badanie trendów na rynku produktów spożywczych;
  • Bliska współpraca z innymi działami w firmie;

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Znajomość systemu HACCP;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność;
  • Doskonałe umiejętności organizacji i planowania pracy;
  • Gotowość do podrózy służbowych;

Korzyści

  • możliwość pracy w firmie o międzynarodowych standardach;
  • szansa rozwoju wiedzy technicznej;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bogaty pakiet benefitów;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Przemysł | Technolog | FMCG | Żywność | Wdrażanie | Projekt | Standaryzacja | Technologia | Haccp | Foodprocessing technologist