Połącz...

Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 138476

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy - bliskie okolice Poznania

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnego stanu technicznego maszyn i urządzeń na produkcji;
  • Naprawianie usterek i awarii;
  • Planowanie i przegląd maszyn produkcyjnych;
  • Udział w uruchomieniu nowych maszyn;
  • Utrzymanie bezpieczeństwa w miejscu pracy;

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 od poniedziałku do piątku;

Korzyści

  • Praca w firmie o międzynarodowych standardach;
  • Stablina praca wopariu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Produkcja | Inżynieria | Mechanika | Technik | Mechanik | Elektryka | Obiekt | Wysokie napięcie | Obróbka skrawaniem | Utrzymanie | Wytwórczy | Produkcja | SEP | Zmianowy | Techniczny | FMCG | Żywność | Mechanic