Połącz...

Technik procesu

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Nr Ref. 137628

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Procesu.

Obowiązki:

  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • współpraca z mechanikami przy naprawie i eliminacji błędów maszyn
  • dokonywanie drobnych napraw mechanicznych
  • przeglądy maszyn, dbanie o ich stan i części zapasowe
  • przeprowadzanie analizy jakości oraz tworzenie i pilotowanie planów akcji w celu jej poprawy
  • definiowanie i wdrażanie procesu produkcyjnego od fazy projektowej
  • opracowywanie dokumentacji
  • współpraca z innymi działami w celu eliminacji błędów procesowych
  • nadzór i aktualizacja FMEA procesu
  • prowadzenie dokumentacji trybu i czasu pracy maszyn
  • opracowywanie layotów

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym
  • znajomość budowy maszyn i mechaniki
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • doświadczenie przy wykonywaniu drobnych napraw mechanicznych
  • znajomość rysunku technicznego - wymóg konieczny
  • obsługa programu AutoCad
  • znajomość FMEA
  • umiejętność pisania instrukcji pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • znajomość koncepcji Lean Manufacturing - mile widziana
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zaangażowany zespół
  • wyzwania zawodowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Produkcja | Technik | Specjalista | Lean Manufacturing | Mechaniczny | Proces | Projekt |