Połącz...

Technik procesu

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 135931

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :

  • Optymalizacja procesu produkcyjnego w celu poprawy jego wydajności;
  • Współpraca z mechanikami przy naprawie i eliminacji błędów maszyn;
  • Dokonywanie drobnych napraw mechanicznych;
  • Dbanie o stan maszyn i części zapasowych;
  • Prowadzanie analizy jakości oraz tworzenie i pilotowanie planów akcji w celu jej poprawy;
  • Definiowanie i wdrażanie procesu produkcyjnego od fazy projektowej;
  • Szkolenie Liderów na etapie rozwoju nowego projektu;
  • Opracowywanie dokumentacji procesowej;
  • Współpraca z Działem Jakości w celu eliminacji błędów wynikających z procesu;
  • Nadzór i aktualizacja FMEA procesu;
  • Prowadzanie dokumentacji trybu i czasu pracy maszyn;
  • Opracowywanie layout’ów.

Wymagania

  • Wykształcenia średniego technicznego o profilu mechanicznym;
  • Znajomości budowy maszyn i mechaniki;
  • Doświadczenia w pracy na produkcji;
  • Doświadczenie przy dokonywaniu drobnych napraw mechanicznych;
  • Znajomości rysunku technicznego – wymóg konieczny;
  • Znajomość obsługi programu AutoCad;
  • Znajomości FMEA;
  • Umiejętność pisania instrukcji pracy;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Mile widziana znajomość koncepcji Lean Manufacturing ;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

Korzyści

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów
  • możliwość rozwoju w dziale jakości

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Jakość | Specjalista | ISO | ISO/TS 16949 | PPAP | Technician