Połącz...

Technik laboratorium elektronicznego

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 9-30-44874

W związku z intensywnym rozwojem centrum R&D i pojawieniem się nowych projektów, dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na samodzielnym stanowisku:

Obowiązki na stanowisku będą wymagały od kandydata:

  • dbania o prawidłowe funkcjonowanie laboratorium
  • kalibracji sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • kontaktu z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym
  • zakupu urządzeń laboratoryjnych
  • prowadzenia ewidencji sprzętu oraz okresowej inwentaryzacji
  • tworzenia dokumentacji na potrzeby laboratorium
  • szkolenia nowych pracowników z zakresu użytkowania sprzętu laboratoryjnego

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w zakresie dokumentacji technicznej, poziom min. B1
  • minimum roczne doświadczenie w pracy ze sprzętem laboratoryjnym, między innymi takim jak multimetr, zasilacz
  • umiejętność lutowania TH/SMD i posługiwania sie narzędziami warsztatowymi
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja czasu pracy

Korzyści

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne benefity takie jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy, nastawienie na współpracę
  • stabilne zatrudnienie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Elektryka | Jakość | Supervisor | Technik | Laboratorium | RandD | Laboratory technician