Połącz...

Technik Jakości z językiem francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 137021

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Technik Jakości z językiem francuskim.

Obowiązki:

  • Wspieranie aktualnych zadań w obszarze jakości (analizy zgodności wyrobów, procesów na podstawie planów),
  • Nadzór nad finalną jakością wyrobów;
  • Definiowanie i wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadku stwierdzenia niezgodności,
  • Przygotowywanie raportów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie płynnym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane,
  • Dokładność oraz sumienność.

Korzyści

  • Stabilizacja zatrudnienia w międzynarodowej firmie,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Udział w szkoleniach wdrożeniowych i doskonalących.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Gwarantujemy dyskrecję.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Przemysł | Jakość | Obsługa / serwis | Obsługa klienta | Specjalista | Tłumacz | ISO | ISO/TS 16949 | PPAP | Klient | Techniczny | Technician