Połącz...

Technik jakości

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 5-30-40588

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, rozpoczynającej swoją działalność w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tehcnik jakości

Miejsce pracy: Nowa Ruda

Obowiązki na stanowisku:

  • Monitoring i usprawnianie procesów kontroli jakości
  • Analizę odchyleń od przyjętych standardów i inicjowanie działań naprawczych mających wpłynąć na poprawę jakości
  • Monitorowanie pracy pracowników firmy w obszarze jakości
  • Stała współpraca z innymi działami, raportowanie wyników pracy do zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (elektronika, mechanika)
  • Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej związane z kontrolą jakości procesu, produktu i komponentów
  • Min komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny (codzienny kontakt z główną siedzibą firmy)
  • Umiejętność programowania sterowników PLC - mile widziana
  • Umiejętność obsługi komputera i dobra znajomość MS Office (doświadczenie z SAP będzie dużym atutem)
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, chęć rozwoju zawodowego oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do wyjazdu - szkolenie w centrali firmy za granicą (2-3 tyg)

Korzyści

Nasz Klient oferuje
  • umowa o pracę
  • długofalowe zatrudnienie
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • dużą samodzielność
  • możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Produkcja | Koordynator | Technik | Jakość | PLC | Produkcja | Montaż | Quality inspector