Połącz...

Technik - Elektronik

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 20 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-21-40951

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, uznany dostawca sprzętu elektrycznego. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: bliskie okolice Poznania

Zadania:

  • Analiza błędów i diagnostyka usterek w sprzęcie elektronicznym;
  • Napraw i modyfikacja urządzeń z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi;
  • Proponowanie nowych rozwiazań w celu poprawy działania urządzeń;
  • Udział w szkoleniu operatorów;
  • Bliska współpraca z produkcją i działem utrzymania ruchu;

Wymagania

  • Wykształcenie średnie o profilu technicznym;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Wiedza nt. elektroniki;
  • Praktyczne umiejętności lutowania THT i SMD;
  • Znajomość takich narzędzi, jak: oscyloskop, suwmiarka;
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole;

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowa o pracę;
  • Profesjonalne szkolenia;
  • Bogaty pakiet benefitów.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Elektryka | Elektronika | Przemysł | Produkcja | Kierownik zmiany | Supervisor | Kierownik / menedżer | Montaż | Okablowanie | Elektryka | Elektryczny | Elektronika | Lean Manufacturing | Wytwórczy | Produkcja | Zmianowy | IT Manager