Połącz...

Technik ds. optymalizacji procesu produkcyjnego

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 136291

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika/Automatyka ds. optymalizacji procesu produkcyjnego.

Zadania:

  • Udział w naprawach i przeglądach maszyn produkcyjnych;
  • Analiza jakości i działania w celu jej poprawy;
  • Wdrażanie procesu produkcyjnego, opracowywanie dokumentacji projektowej i szkolenie Liderów na etapie rozwoju nowego projektu;
  • Współpraca z Działem Jakości.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (Mechanika/Mechatronika/Automatyka/Robotyka);
  • Znajomość programu AutoCad oraz rysunku technicznego;
  • Znajomość FMEA;
  • Umiejętność pisania instrukcji pracy;
  • Mile widziana znajomość koncepcji Lean Manufacturing;
  • Znajomość budowy maszyn i mechaniki;
  • Doświadczenie przy dokonywaniu drobnych napraw mechanicznych na produkcji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

  • Stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym;
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów;
  • Możliwość rozwoju w dziale jakości.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Inżynieria | Produkcja | Mechanik | Operator | Inżynier | Wsparcie techniczne | Technik | AutoCAD | 5S | PLC | SEP | Technician