Połącz...

Technik ds. jakości z językiem niemieckim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Kontakt Katarzyna Kołuda
Nr Ref. 136876

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki :

  • ustalanie kryteriów akceptacji produktu
  • kontrola wymiarowa i badanie funkcjonalności wyrobu
  • monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji
  • sprawdzanie zgodność procesu i produktu na podstawie planów
  • tworzenie raportów i zestawień jakościowych
  • przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz prowadzenie nadzoru nad ich realizacją

Wymagania

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • umiejętność delegowania zadań i analizowania danych

Korzyści

Oferta:
  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów
  • udział w szkoleniach wdrożeniowych i doskonalących

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Przemysł | Jakość | Obsługa / serwis | Obsługa klienta | Specjalista | Tłumacz | ISO | ISO/TS 16949 | PPAP | Klient | Techniczny |