Połącz...

Technik ds. jakości z j. francuskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138956

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi, poszukujemy obecnie osób znających język francuski zainteresowanych pracą na stanowisku: Technik ds. Jakości.

Obowiązki :

  • ustalanie kryteriów akceptacji produktu
  • szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi
  • kontrola wymiarowa i badanie funkcjonalności wyrobu
  • monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji
  • sprawdzanie zgodność procesu i produktu na podstawie planów
  • tworzenie raportów i zestawień jakościowych
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz prowadzenie nadzoru nad ich realizacją

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w firmie produkcyjnej, znajomość procesów produkcyjnych.
  • mile widziane doświadczenie związane z kontaktem z klientami.
  • wykształcenie techniczne.
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego.
  • wiedza z zakresu norm ISO TS - mile widziana.
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • stała praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na światowym rynku.
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach dla zagranicznych klientów.
  • mozliwość rozwoju zawodowego.
  • przyjazna atmosfera pracy.

W przypadku zainteresowania ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Jakość | Specjalista | ISO | ISO/TS 16949 | PPAP | Technician