Połącz...

Technik automatyk - branża spożywcza

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Nr Ref. 140463

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z branży spożywczej poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Automatyka.

Miejsce pracy: Jeleśnia

Obowiązki:

  • działania prewencyjne - konserwacja i remonty maszyn
  • wykonywanie napraw
  • diagnozowanie awarii i proponowanie działań zapobiegawczych
  • udział w realizacji nowych inwestycji
  • ocena stanu technicznego i proponowanie nowych rozwiązań
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • wykształcenie średnie - automatyka/elektronika, elektryka
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku technika automatyka w mocno zautomatyzowanym przedsiębiorstwie
  • ogólna wiedza z automatyki i systemów sterowania
  • umiejętność diagnozowania problemów i prostego programowania PLC
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, fundusz świadczeń socjalnych, dofinansowanie do sportu.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektryka | Mechanika | Inżynieria | Inżynier | Mechanik | Wsparcie techniczne | Technik | Elektryk | Electrical engineer