Połącz...

Technik Automatyk

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt .
Nr Ref. 133551

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Automatyka.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów i napraw parku maszynowego.
  • diagnoza i zgłaszanie zapotrzebowania na brakujące części.
  • prowadzenie dokumentacji technicznej.
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej.
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki, hydrauliki siłowej i pneumatyki.
  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urzadzeń elektroenergetycznych "E" do 1kV.
  • gotowość do pracy w systemie 3-brygadowym.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Przemysł | Inżynier | Technik | PLC | SEP | FMCG |