Połącz...

Customer Support Specialist with Italian

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 138313

Jeśli biegle porozumiewasz się w języku włoskim, lubisz kontakt z ludźmi, międzynarodowe środowisko pracy oraz chcesz pogłębić swoją wiedzę techniczną, aplikuj!

Ta oferta powinna Cię zainteresować!

Główne zadania:

  • Zapewnienie technicznego wsparcia biznesowym, międzynarodowym klientom
  • Rozpatrywanie reklamacji
  • Diagnozowanie usterek i eskalacja ich do zespołów technicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
  • Biegła znajomość języka włoskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego myślenia!

  • Atrakcyjny pakiet pozapłacowy ( karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna rozszerzona o opiekę dentystyczną)
  • Możliwość podróży zagranicznych oraz udziału w międzynarodowych projektach
  • Liczne szkolenia, wdrożenie – możliwość podniesienia umiejętności technicznych oraz rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Nieodpłatne kursy językowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

Inżynieria | IT and Telekomunikacja | Automatyka | Chemia | Elektryka | Elektronika | Energetyka | Mechanika | Obsługa / serwis | Lotnictwo | Konsultant | Inżynier | Wsparcie techniczne | Młodszy / młodsza | Obróbka skrawaniem | Przepływ surowców | Automatyka | Biochemia | Mikroskop | Mechaniczny | Metal | Robotyka | Manufacturing technician