Połącz...

Software Analyst with Pl/SQL

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 dni temu
Kontakt Daria Malanowska
Nr Ref. 2-10-41397

Dla naszego klienta, amerykańskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań IT- aplikacji dedykowanych do zarządzania łańcuchem dostaw, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Global Support Engineer with PL/SQL

Pracując na tym stanowisku będziesz częścią globalnego zespołu, jednakże Twoja rola będzie bardzo autonomiczna. Jako single point of contact wspierać będziesz działanie oprogramowania dedykowanego do zarządzania w retail and suppy chain po stronie producenta.

Obowiązki:

  • Zdalne rozwiązywanie zaawansowanych problemów technicznych (weryfikowanie poprawności kodu, zapytań do bazy danych, debugowanie itp.)
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej służącej usprawnianiu działania skomplikowanego software'u
  • Bliska współpraca z zespołem Product Developerów - wpływ na rozwój oprogramowania

Wymagania

  • Wykształcenie technicznie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - praca w zespole globalnym w pełni po angielsku!
  • Doświadczenie IT oraz umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów technicznych
  • Znajomość PL/SQL oraz dowolnego języka skryptowego (Shell, Perl, Java itp.)

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy
  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia
  • Ciekawy pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Wsparcie | IT | ERP | Coach/trainer