Technical Support Engineer (2nd line support) język niemiecki

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 6-10-40887

Dla dystrybutora systemów IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technical Support Engineer

Codzienne obowiązki:

  • zapewnienie drugiej linii wsparcia technicznego dla klienta (Niemcy)
  • rozwiązywanie eskalowanych problemów od użytkowników i partnerów
  • konfiguracje systemów
  • uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez producentów, aby uzyskać szerszą wiedzę techniczną na temat danego systemu
  • rozwiązywanie problemów dotyczący systemów cloud storage i security (m.in. NetApp)
  • kontakt z lokalną I linią wsparcia

Wymagania

  • doświadczenie w IT Support 2-ga linia wsparcia
  • rozumienie i doświadczenie w pracy z TCP/IP, routers, switches i protokołami
  • znajomość i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z MS Widows i Linux
  • umiejętność szybkiego reagowania na problemy
  • umiejetność pracy pod presją czasu
  • umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów a także zorientowanie na szczegóły
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie biegłym
  • wykształcenie w obszarze IT

  • zatrudnienie w stabilnej firmie: umowa o pracę na czas próbny, następnie na czas nieokreślony
  • pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport
  • atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)
  • możliwość uczestnictwa w wielu szkoleniach, wyznaczony roczny budżet na szkolenia dla każdego pracownika
  • ponadto możliwość uczestnictwa w szkoleniach zorganizowanych przez producentów
  • praca w godzinach biurowych

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Sprzęt | Proces / usługi IT | Sieci | Oprogramowanie | Analityk | Helpdesk | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Help Desk Technician