Połącz...

Technical Support Analyst

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 22 dni temu
Nr Ref. 140384

Dla naszego klienta amerykańskiego dostawcy kompleksowych rozwiązań IT- aplikacji dedykowanych do zarządzania łańcuchem dostaw, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko: Technical Analyst

Obowiązki:

  • rozwiazywanie kompleksowych problemów z poziomu drugiej linii wsparcia z obszary systemu klasy ERP
  • rozwiązywanie techniczny problemów
  • eskalację incydentów do grupy programistów/konsultantów
  • świadczenie usług na najwyższym poziomie jakości

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lat doświadczenia na stanowisku Application Support w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki lub produkcji (SCM, CRM, ERP, itp.)
  • bardzo dobra znajomość PL/SQL oraz baz danych Oracle
  • ogólna znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux, UNIX
  • znajomość umiejętność programowania w jednym z języku skryptowych: Shell, Perl, Dos, itp.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność oraz rozwinięte kompetencje organizacja pracy własnej

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość rozwoju w globalnych strukturach firmy.
  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o najwyższe standardy.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez liczne szkolenia.
  • Ciekawy pakiet socjalny.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Wsparcie | IT | ERP | Database specialist