Połącz...

Team Leader zespołu trenerskiego

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 138730

Dla naszego Klienta, wiodącej międzynarodowej organizacji, działającej w sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Team Leader zespołu trenerskiego.

Obowiązki:

  • koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu Trenerów,
  • podział obowiązków oraz zakresu odpowiedzialności za poszczególne prace,
  • wsparcie merytoryczne z zakresu przygotowania materiałów szkoleniowych oraz prezentacji,
  • motywowanie oraz coach'owanie współpracownikaów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego będzie dużym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel, Power Point),
  • Mile widziana znajomość metodyk projektowych (PRINCE2/PMI),
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i odnajdywania się w dynamicznym środowisku pracy,
  • Samodzielność, komunikatywność oraz asertywność.

Korzyści

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka medyczna rozszerzona o opiekę densystyczną
  • karta MultiSport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • wewnętrzne inicjatywy oraz miła atmosfera pracy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | HR and administracja and prawo | Proces / usługi IT | Administracja | Specjalista | Urzędnik | Biuro | Administracja | IT | Coach/trainer