Team Leader zespołu elektryków - wsparcie konferencji międzynarodowych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 139316

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy działającej w branży automatyki przemysłowej – poszukujemy osób otwartych na rozwój, które gotowe będą podjąć pracę w dziale Event Engineering na stanowisku: Team Leadera zespołu elektryków.

Główne obowiązki:

  • nadzór nad pracą zespołu zajmującego się produkcją i składaniem elementów produktów wystawianych przez firrmę na targach pracy i różnego rodzaju wydarzeniach promocyjnych (np. rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze)
  • wsparcie techniczne przy montażu i ustawianiu produktów podczas eventów (głównie w Europie, ale także Afryka i Bliski wschód)
  • zapewnienie sprawnego działania prezentowanych produktów
  • utrzymanie zasad bezpieczeństwa
  • bliska współpraca z działem sprzedaży i marketingowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne - elektryka, automatyka, elektrotechnika
  • doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu na stanowisku team leadera, kierownika, project managera
  • 5 letnie doświadczenie w pracy np. w dziale utrzymania ruchu
  • gotowość do wyjazdów służbowych (okolo 20% czasu)
  • znajomość zasad BHP
  • chęć i umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
  • elastyczność, komunikatywność

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Elektronika | Automatyka | Inżynier | Elektryka | Elektryczny | Electrical engineer