Połącz...

Team Leader zespołu automatyzacji marketingowej

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 140007

Wspólnie z naszym Klientem, centrum operacyjnym obsługującym globalnie międzynarodowy koncern o kapitale szwajcarsko-amerykańskim, działającym w sektorze produkcyjnym i będącej globalnym liderem w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie 10-osobowym zespołem specjalistów ds. automatyzacji marketingowej,
  • codzienne nadzorowanie działań operacyjnych działu,
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu oraz zapewnienie poprawności oraz terminowości, realizowanych przez zespół zadań,
  • optymalizacja procesów oraz zasobów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi, stały kontakt z jednostkami z innych krajów.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • min.2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z automatyzacją marketingową w obszarze B2B (kampanie mailingowe itp.),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi automatyzacji marketingu, mile widziana znajomość Tableau,
  • kompetencje w zarządzania zespołem.

Korzyści

  • dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy,
  • pakiet dodatkowych benefitów zawierających m.in. ubezpieczenie medyczne,
  • szkolenia w ramach lokalnych i regionalnych struktur organizacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umowa o pracę.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Kierownik / menedżer | Wsparcie | Badacz rynku | Agencja | B2B | Google AdSense | Google AdWords | Google Analytics | Marketing internetowy | Marketing | Zarządzanie zmianami | Treść | Strategia | SEO | SEM | Department Manager