Team Leader w zespole obsługi klienta z biegłym językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 7-26-41098

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko Lidera zespołu zajmującego się obsługą klientów.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • nadzór nad realizacją KPI pracowników i ich wsparcie w codziennej pracy
  • koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za przyjmowanie zamówień oraz obsługę klienta
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
  • praca nad usprawnieniem procesów i wdrażanie nowych rozwiązań
  • ścisła współpraca z działem HR w zakresie organizacji szkoleń i ścieżek rozwoju

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość angielskiego
  • gotowość do pracy na II zmianę (14:00 - 21:30)
  • mile widziana znajomość drugiego języka (niemiecki, włoski, hiszpański, szwedzki, holenderski)
  • min. 3 lata doświadczenia w obszarze customer service
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • umiejętność pracy w oparciu o KPI

Korzyści

  • praca w międzynarodowym zespole
  • możliwości rozwoju organizacji
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, prywtna opieka zdrowotna, szkolenia)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Wsparcie | Specjalista | Język | Klient | Dane podstawowe | Governor