Team leader w dziale software - systemy wbudowane w branży automotive

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 137950

Dla naszego Klienta, centrum R&D z branży automotive, który opracowuje m.in. nowoczesne, wbudowane oprogramowanie dla pojazdów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem na stanowisku Team Leadera w dziale Software.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy teamu zajmujacego się wytwarzaniem oprogramowania do systemów wbudowanych w branży automotive (około 7-10 osób)
  • wsparcie merytoryczne/techniczne członków zespołu
  • zarządzanie przypisanymi projektami - planowanie zasobów, zarządzanie zmianą, optymalizacja pracy
  • ocena pracowników i kształtowanie planu ich rozwoju
  • współpraca z innymi działami - hardware, systems testing, quality

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu elektroniki, IT, inżynierii
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość języka programowania C (programowanie obiektowe) jest warunkiem koniecznym
  • znajomość procesów rozwoju oprogramowania (np. SPICE)
  • rozumienie metodologii i narzędzi testowania oprogramowania
  • wysoko rozwinięte zdolności liderskie
  • umiejętność rozwiązywania problemów i prowadzenia rozmów z ludźmi na różnym poziomie w organizacji
  • gotowość do podjęcia pracy w woj. śląskim, gdzie mieści się centrum badawczo-rozwojowe firmy (R&D) - firma gwarantuje wysoki dodatek relokacyjny
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi - mile widziane

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet relokacyjny
  • kafeteryjny pakiet benefitów
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowoczesnych technologii i rozwiązań dla samochodów osobowych wiodących marek
  • rozwojowa praca w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • szkolenia techniczne prowadzone przez zewnętrznych oraz wewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy nastawiona na współpracę
  • bonus roczny

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w jęz. angielskim w formacie DOC z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych.

Inżynieria | IT and Telekomunikacja | Automatyka | Elektryka | Elektronika | Mechanika | Programista | Analityk jakości | Tester | Lider zespołu | Supervisor | Automatyka | Młodszy / młodsza | Matlab | Mikrokontroler | RandD | Starszy / starsza | C++ | C / wbudowany | UML | Development Manager / Team Leader