Połącz...

Team Leader w dziale GL z językiem czeskim lub słowackim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 dni temu
Nr Ref. 6-11-41435

Aktualnie dla naszego Klienta, nowej firmy na krakowskim rynku poszukujemy Kandydata na stanowisko Team Leadera do działu GL, posługującego się biegle językiem czeskim lub słowackim.

Obowiązki:

  • udział i nadzorowanie przenoszenia procesów
  • kierowanie zespołem, ustalanie KPI, rozwiązywanie bieżących spraw w zespole
  • pełnienie roli Subject Matter Expert dla nowo zatrudnionych
  • tworzenie raportów finansowych oraz z pracy działu na potrzeby wewnętrzne
  • udział w przeprowadzaniu audytu wewnętrznego

Wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia w obszarze finansów/księgowości
  • minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • jęz. czeski lub słowacki na poziomie biegłym
  • jęz. angielski na poziomie zaawansowanym
  • doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ księgowości lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji trudnych pomiędzy członkami zespołu oraz związanych z codziennymi obowiązkami
  • komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność
  • konsekwentne dążenie do celu

Korzyści

  • udział w budowaniu marki na polskim rynku
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju
  • pakiet szkoleń
  • prywatne ubezpieczenie na życie oraz opieka medyczna
  • vouchery do kin/teatrów, eventy firmowe
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na świecie na podstawie stabilnych warunków zatrudnienia

Agencja zatrudnienia numer 812.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV na adres krakow2@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Audyt | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | ERP | Środki trwałe | Księga główna | Ogólny | Sox | Vat | Należności | Zobowiązania | Zarządzanie | Development Manager / Team Leader