Team Leader w dziale AP z komunikatywnym językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 138256

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego w kształtującej się strukturze start-upu w centrum Opola. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Lidera w dziale AP z językiem niemieckim.

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • udział w migracji procesów z Niemiec do Polski
  • dokładne i terminowe przetwarzanie faktur
  • czuwanie nad poprawnością wystawionych faktur i sprawdzanie ich zgodności z zamówieniami
  • zarządzanie relacjami z dostawcami
  • obsługa systemu finansowego i odpowiedzi na pytania związane z procesem AP
  • tworzenie raportów dla kontroli wewnętrznej oraz raportów finansowych

Wymagania

  • gotowość do wyjazdu do Niemiec na okres 2-3 miesięcy (z możliwością przyjazdów do Polski na weekend)
  • dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B1+)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (B1)
  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako lider zespołu
  • elastyczność, chęć pracy w międzynarodowym środowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy w organizacji SSC lub BPO

  • możliwość wzięcia udziału w budowaniu nowego centrum biznesowego od podstaw
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: wroclaw9@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Analityk | Asystent / asystentka | Zobowiązania | SAP | Excel | Koszty podróży | Młodszy / młodsza |