Połącz...

Team Leader (GL, AR, AP) z językiem włoskim i angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 140357

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum księgowego puszkujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Team Leadera działu AP lub AR ze znajomością języka włoskiego i angielskiego.

Obowiązki:

  • udział i nadzorowanie procesu transiton w Szwajcarii lub Niemczech
  • odpowiedzialność za pełne procesy związane z jednym z działów: nalezności, płatności, księgi głównej
  • pełnienie roli Subject Matter Expert dla nowozatrudnionych
  • nadzorowanie pracy zespołu, KPI, organizacja pracy i egzekwowanie wykonywanych obowiązków
  • tworzenie raportów dla kontroli wewnętrznej oraz raportów finansowych
  • udział w testach kontroli wewnętrznej

Wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze działu finansów
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość języka włoskiego w stopniu biegłym
  • doświadczenie w pracy w organizacji SSC lub BPO
  • wykształcenie w obszarze finansów/ księgowości lub pokrewne
  • znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • pro aktywność
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • konsekwencja w działaniu

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • możliwość rozwoju, udziału w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV na adres malgorzata.wlodarczyk@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Audyt | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | ERP | Środki trwałe | Księga główna | Ogólny | Sox | Vat | Należności | Zobowiązania | Zarządzanie | Account Manager