Połącz...

Team Leader (GL, AR, AP) z językiem włoskim i angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 136680

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum księgowego puszkujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Team Leadera działu AP lub AR ze znajomością języka włoskiego i angielskiego.

Obowiązki:

  • udział i nadzorowanie procesu transiton w Szwajcarii lub Niemczech
  • odpowiedzialność za pełne procesy związane z jednym z działów: nalezności, płatności, księgi głównej
  • pełnienie roli Subject Matter Expert dla nowozatrudnionych
  • nadzorowanie pracy zespołu, KPI, organizacja pracy i egzekwowanie wykonywanych obowiązków
  • tworzenie raportów dla kontroli wewnętrznej oraz raportów finansowych
  • udział w testach kontroli wewnętrznej

Wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze działu finansów
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość języka włoskiego w stopniu biegłym
  • doświadczenie w pracy w organizacji SSC lub BPO
  • wykształcenie w obszarze finansów/ księgowości lub pokrewne
  • znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • pro aktywność
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • konsekwencja w działaniu

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • możliwość rozwoju, udziału w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę (pełny wymiar czasu pracy)

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV na adres malgorzata.wlodarczyk@grafton.pl

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Audyt | Finanse | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | ERP | Środki trwałe | Księga główna | Ogólny | Sox | Vat | Należności | Zobowiązania | Zarządzanie | Account Manager