Połącz...

Team Leader działu AP z j. francuskim lub włoskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137369

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Team Leader działu AP.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem specjalistów ds. zobowiązań,
  • codzienne nadzorowanie działań operacyjnych działu,
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu oraz zapewnienie poprawności oraz terminowości realizowanych przez zespół zadań,
  • optymalizacja procesów oraz zasobów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu księgowym lub finansowym;
  • bardzo dobra znajomośc języka włoskiego lub francuskiego;
  • minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w dziale AP,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem- mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość języka niemieckiego/francuskiego – mile widziana,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | SAP | Rozliczenia / monitoring |