Połącz...

Team Leader działu AP z j. francuskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Kontakt Aleksandra Betz
Nr Ref. 139946

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Team Leader działu AP.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem specjalistów ds. zobowiązań,
  • codzienne nadzorowanie działań operacyjnych działu,
  • wsparcie merytoryczne dla zespołu oraz zapewnienie poprawności oraz terminowości realizowanych przez zespół zadań,
  • optymalizacja procesów oraz zasobów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami wewnętrznymi,
  • nadzór nad procesem migracji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu księgowym lub finansowym;
  • bardzo dobra znajomośc języka francuskiego i angielskiego;
  • minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w dziale AP,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Lider zespołu | Zobowiązania | Governor