Połącz...

Team Leader Automatyków

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 137032

Naszym Klientem jest firma produkująca nowoczesne systemy wodne. W związku z rozbudową zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Zapewnienie realizacji projektów z obszaru automatyki i programowania;
  • Zarządzanie niewielkim zespołem Programistów - Automatyków
  • Programowanie sterowników PLC i paneli HMI;
  • Programowanie systemu wizualizacji typu SCADA;
  • Dobór rozwiązań technicznych w obszarze programowania;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Proponowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań u Klientów;

Wymagania

  • 5 lat doświadczenia w obszarze programowania PLC;
  • Kompetencje liderskie i doświadczenie w kierowaniu zespołem technicznym;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka);
  • Bogata wiedza z zakresu elektroniki i automatyki;
  • Praktyczne umiejętności programowania PLC oraz paneli HMI i systemów wizualizacji SCADA;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;

Korzyści

  • Rozwój zawodowy i możliwość szkoleń;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Samodzielna i pełna wyzwań praca;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Automatyka | Technik | Inżynier | Specjalista | Programista | Montaż | Automatyka | Wdrażanie | Elektronika | Elektryka | Wytwórczy | Utrzymanie | Obróbka skrawaniem | Mechaniczny | Produkt | Produkcja | Scada | PLC | Pneumatyka | Program | Projekt | Programmer