Połącz...

Tax Analyst

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137657

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tax Specialist.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie, sprawdzanie i weryfikowanie poprawności dokumentacji.
  • Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych raportów VAT.
  • Współpraca z członkami zespołu w celu sprawnego wypełniania zadań.

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów/ekonomii,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobre umiejętności analityczne,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa,
  • szkolenia.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowość | Agent | Asystent / asystentka | Księgowy / Księgowa | Specjalista | ACCA | CIMA | ERP | Excel | Department | Back office | Finanse | Finansowe | Jednostka | Korporacja | Młodszy / młodsza | Zobowiązania | SAP | Rozliczenia / monitoring | Należności | Skarb / skarbowy | Podatki |