Połącz...

Talent Searcher

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 19 dni temu
Kontakt Maria Derda
Nr Ref. 4-12-41190

Czujesz się dobrze w międzykulturowym środowisku? Orientujesz się w mediach społecznościowych? Twój angielski jest na poziomie C1?

Jeśli tak, odpowiedz na to ogłoszenie, bo aktualnie szukamy energicznych kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Talent Seeker.

Twoje zadania:

  • bliska współpraca z Konsultantami i wsparcie przy realizacji projektów z obszaru HR
  • kontakt z oddziałami firmy (telefoniczny oraz email)

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Mile widziane ukończone studia magisterskie lub doktorskie
  • Doświadczenie w firmie rekrutacyjnej lub na stanowisku zajmującym się wyszukiwaniem/ docieraniem do informacji będzie atutem
  • Umiejętność korzystania z mediów społecznościowych w tym z portali rekrutacyjnych takich jak Linkedin, Xing
  • Gotowość do samodzielnej i zespołowej pracy (uwarunkowane od projektu)
  • Analityczne umiejętności i "bystrość umysłu"
  • Wysoka kultura osobista i świadomość biznesowa

Korzyści

  • Biznesowe środowisko
  • Praca w języku angielskim
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Atrakcyjna lokalizacja biura
  • Młody, dynamicznie rozwijający się zespół

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Doradca | Konsultant | Rekruter | Specjalista | Back office | BPO | EMEA / CEE | HR | Polityka kadrowa | SSC | Osobisty | Kadry | Outsourcing | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Biuro | Pozyskiwanie talentów | Consultant