Połącz...

Talent Researcher

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około godziny temu
Nr Ref. 1-12-41127

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm consultingowych, poszukujemy osoby na stanowisko Talent Researchera.

Obowiązki:

  • współpraca z członkami zespołu Talent Sourcing w celu przygotowania raportów na temat Kandydatów i analizy rynku
  • monitorowanie zmian na rynku pozyskiwania Kandydatów, obserwowanie zmian w kontekście nowych technologii oraz narzędzi rekrutacyjnych ( w tym Boolean search)
  • praca na istniejącej bazie Kandydatów (sprawdzanie czy zawarte informacje są aktualne)
  • uczestniczenie w projektach rekrutacyjnych na dużą skalę

Wymagania

  • min. półroczne doświadczenie na analogicznym stanowisku (w wewnętrznym dziale rekrutacji lub agencji rekrutacyjnej)
  • wiedza na temat źródeł pozyskiwania Kandydatów
  • znajomość angielskiego na min. poziomie B2
  • chęć rozwoju w ramach wewnetrznego działu rekrutacji w międzynarodowej firmie
  • dyspozycyjność

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Specjalista | Administracja | HR | Młodszy / młodsza | Pozyskiwanie talentów | Rekrutacja | HR lecturer