Połącz...

System Design Engineer – R&D Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 16 dni temu
Nr Ref. 7-30-41674

Dla naszego klienta, firmy motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów do pracy w Centrum badawczo-rozwojowym w Tychach i Bielsku-Białej na stanowisku: System Design Engineer – R&D Automotive.

Miejsce pracy: Tychy, Bielsko-Biała

Zadania:

  • planowanie i implementacja nowych koncepcji w zakresie tworzenia oprogramowania wbudowanego dla największych marek na świecie
  • analiza potrzeb klienta, proponowanie i wdrażanie najlepszych rozwiązań
  • projektowanie światowej klasy kodu w oparciu o standardy ISO 26262 i AUTOSAR
  • wsparcie merytoryczne i techniczny leadership dla innych członków zespołu
  • współpraca z innym jednostkami R&D na świecie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z programowaniem elektroniki w języku C (mile widziane doświadczenie w branży automotive)
  • bardzo dobre rozumienie obwodów elektrycznych
  • znajomość protokołów komunikacji (CAN, LIN, FlexRay)
  • umiejętność pracy w SPICE/CMMI
  • znajomość DOORS, Matlab/Simulink, SVN, GIT
  • rozumienie metodologii i narzędzi testowania oprogramowania

Korzyści

  • konkurencyjne na rynku wynagrodzenie
  • codzienna współpraca z jednostkami R&D firmy na świecie
  • wdrożeniowe i szkoleniowe wyjazdy za granicę
  • bardzo rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych
  • wsparcie w relokacji

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Inżynieria | IT and Telekomunikacja | Inżynieria | Oprogramowanie | Telekomunikacja | Inżynier | Specjalista | Monter | Motoryzacja | RandD | Prototyp | Sensory | Mikrokontroler | C / wbudowany | Eclipse | Delphi | Svn | Electrical engineer