Połącz...

Supply Chain Manager

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 137611

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej części dla przemysłu samochodowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:

  • Zarządzanie działem logistyki w zakładzie produkcyjnym zgodnie z potrzebami i strategią firmy;
  • Wdrażanie działań mających na celu rozwój, optymalizację i doskonalenie procesów logistycznych;
  • Nadzór i dostosowywanie zasad działania działu logistyki zgodnych z wymogami klientów;
  • Szkolenia, rozwój podległych pracowników, BHP;
  • Wdrażanie nowych projektów we współpracy z grupą projektową;
  • Odpowiedzialność za planowanie i realizację dostaw do Klientów;
  • Nadzór nad przepływem materiałów w fabryce i kontrola stanów magazynowych;
  • Współpraca z dostawcami i usługodawcami np. firmy transportowe, firmami z branży opakowań;
  • Zarządzanie zapasami;
  • Planowanie i dopasowywanie budżetu do potrzeb logistycznych;

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Preferowane doświadczenie w branży automotive
  • Doskonała znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • Bogata wiedza praktyczna nt. planowania, transportu, łańcucha dostaw, magazynowania w obszarze produkcji;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Zaawansowane kompetencje managerskie;
  • Znajomość systemów ERP;
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z obszaru Lean Manufacturing;
  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/produkcja/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Logistyka | Kupno | Kierownik / menedżer | Dyrektor | Lider | Motoryzacja | Wdrażanie | Produkcja | Zamówienia | Proces | Zakupy | Kupno | Projekt | Magazyn | Transport | Transport morski | Przepływ surowców | Wytwórczy | Lean Manufacturing | ISO/TS 16949 | ISO 9001 | Wózek widłowy | Logistics Manager