Połącz...

Supply Chain Management Team Leader

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136678

Dla naszego Klienta- światowego lidera z zakresu energetyki i automatyki, który właśnie otwiera w Krakowie swoje nowe centrum biznesowe, poszukujemy osób na stanowisko Supply Chain Management Team Leader.

Jest to świetna szansa dla osób, które chciały wziąć udział w rozwoju nowego centrum biznesu oraz budowaniu jego struktur od samego początku.

Obowiązki:

  • monitorowanie transakcji SCM
  • organizowanie pracy zespołu
  • przeprowadzanie analiz transakcji SCM z wyszczególnieniem niezgodności w procesie
  • praca nad usprawieniem procesów i wdrażanie nowych ozwiązań
  • scisła współpraca z działem HR w zakresie organizacji szkoleń i ścieżek rozwoju

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • znajomość programu SAP i Excela
  • wykształcenie w obszarze zarządzania/logistyki/handlu międzynarodowego

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • udział w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej szwajcarskiej organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Kupno | Jakość | Kierownik zmiany | Planista | Lider zespołu | Kupiec | Dostawca | Łancuch dostaw | Techniczny |