Połącz...

Supply Chain Management Junior/Senior Analyst

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136656

Dla naszego Klienta- światowego lidera z zakresu energetyki i automatyki, który właśnie otwiera w Krakowie swoje nowe centrum biznesowe, poszukujemy osób na stanowisko Supply Chain Management Junior/Senior Analyst.

Jest to świetna szansa dla osób, które chciały wziąć udział w rozwoju nowego centrum biznesu oraz budowaniu jego struktur od samego początku.

Obowiązki:

  • analiza i interpretacja danych w systemie
  • opracowywanie trendów zapasów i dostępności materiałów
  • przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów
  • zapewnia wsparcie dla kupców
  • zarządzanie łańcuchem dostaw: wyszukiwanie ewentualnych problemów lub błędów, wprowadzanie usprawniających działań
  • konfrontacja materiałów związanych z realizacją zleceń w stosunku do faktycznego stanu

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego- C1
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego- B2
  • 1-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w następujących obszarach: supplier management, transport i logistyka
  • wykształcenie w obszarze zarządzania lub logistyki

  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji
  • budowanie marki na rynku polskim
  • udział w licznych szkoleniach
  • możliwość uczestnictwa w transition
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej szwajcarskiej organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Przemysł ciężki | Przemysł | Logistyka | Produkcja | Kupno | Sprzedaż | Inżynier procesu | Kupiec | Audytor | Asystent / asystentka | Supervisor | Spedytor | Specjalista | Dostawca | Łancuch dostaw |