Połącz...

Assistant with German- Graduates

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 133310

W związku z rozwojem struktur nasz Klient- międzynarodowa organizacja, poszukuje komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów.

Zakres obowiązków:
Codzienna praca w języku niemieckim.
Przyjmowanie połączeń przychodzących,
Obsługa skrzynki mailowej biura
Uzupełnianie baz danych i dokumentów
Odpowiedzialnośc za procesowanie faktur.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/ B2)
  • biegła znajomość języka niemieckiego (B2/ C1)
  • wysokie umiejetności interpersonalne, komunikatywność
  • umiejetności analitycznego myślenia i łatwość rozwiązywania problemów
  • wielozadaniowość i doskonała organizacja czasu pracy
  • wykształcenie w obszarze księgowości/ administracji/ finasów mile widziane

Korzyści

  • pakiet szkoleń wstępnych
  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/absolwenci/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Należności | Księga główna | Administration