Połącz...

Stażysta w Dziale Marketingu

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140542

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie systemem raportowania dla Zespołu Przedstawicieli
  • Rozwijanie i produkcja materiałów reklamowych
  • Monitorowanie stanów materiałów reklamowych
  • Wsparcie organizacji targów
  • Współpraca z Działem Marketingu i Zespołem Przedstawicieli
  • Współpraca z dostawcami materiałów promocyjnych

Wymagania

  • Student/ka ostatnich lat studiów kierunkowych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, zdolności organizacyjne, komunikatywność
  • Doskonała organizacja pracy, duża samodzielność
  • Mile widziana umiejętność redagowania tekstów

Korzyści

Nasz Klient proponuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w miłej atmosferze.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Marketing | Asystent / asystentka | Młodszy / młodsza | Media, advertising, and public relations assistant